Žaluzie - Rolety - Folie - markýzy

Společnost VP3 nabízí široký sortiment interiérové a exteriérové zastiňovací techniky.
Kromě samotného prodeje zajišťuje i výrobu, servis a montáž produktů.

Home / Exteriéry / Pergoly

Pergoly

Terasy jsou výborným způsobem, jak si v letním období rozšířit obytný prostor a přiblížit se přírodě. Zároveň je třeba terasu ochránit proti ostrému slunci. K tomuto účelu mohou, vedle kloubových markýz, sloužit i markýzy s pevnou konstrukcí. Jejich výhodou je, že jsou stabilnější a mnohem lépe tak odolávají poryvům větru.

Markýza BOGA je unikátním svým řešením podpěrných nohou. Obloukové podpěry kotvené do stěny, nebo podlahy blízko stěny nahrazují podpěrné nohy, které by v některých případech mohly překážet. V době, kdy se markýza nepoužívá, je možné látku stáhnout do ochranného boxu.

Markýza GASTRO je samostatně stojící dvoustranná markýza s kloubovými rameny. Své uplatnění najde při stínění venkovních posezení na zahradách rodinných domů nebo restaurací. Skládá se ze dvou markýz, které nese speciální konstrukce. V době, kdy se markýza nepoužívá, je látka chráněna stříškou s elegantními bočnicemi.

Typ KUBUS představuje absolutní špičku v sortimentu volně stojících markýz. Originální konstrukce umožňuje prostřednictvím dvou nezávislých trubkových motorů vodorovné vysouvání stínící látky a zároveň její částečné naklopení. To je prováděno současně se spouštěním přední svislé markýzy pomocí druhého pohonu. Toto sklopení si uživatel nastavuje individuálně v závislosti na výšce slunce. Pevné extrudované profily zajišťují vynikající stabilitu a dodávají konstrukci pocit originality. Systém působí velice elegantně a bude dominantou v každé zahradě. Jako variantu lze použít upevnění k jedné stěně na fasádě – KUBUS WALL.

Typ PERGOLA v sobě kombinuje kotvení na fasádu domu s předními stabilními podpůrnými nohami. V době kdy se markýza nepoužívá, je možné látku stáhnout do ochranného boxu a viditelná zůstává pouze subtilní konstrukce.

 

Všechny produkty jsou vyráběny na míru dle požadavku zákazníka, proto jejich ceníky nejsou uvedeny na těchto stránkách. Pokud chcete znát cenu nějakého produktu, který je na našich stránkách porezentován vyplňte prosím celý poptávkový formulář. Rádi Vám bezplatně zpracujeme cenovou nabídku.

Zadejte poptávku


adresa

vp3 - Vladimír Paleček
Vondroušova 33
Praha 17
CZ-16300

Kontakty

kancelář: 721400000, 235300279
technici: 607440000
obecný eM: vp3@vp3.cz
kalkulace:kalkulace@vp3.cz
účtárna: ucto@vp3.cz

Doplňující údaje

IČ: 48579823
DIČ: CZ6204250272
ŽL: čj.: 28/0601//12/Re, úřad příslušný podle §71 odst.2)
Živnostenského zákona: ÚMČ Praha 17